Оплата

Оплатити товари в магазині SteelСlaw можна будь-яким із способів, наданих нижче:

Накладений платіж: оплата товару при отриманні (від 300 грн) в відділенні Нової Пошти. Магазин залишає за собою право рекомендувати внести повну або часткову передоплату при замовленні.
Банківський переказ: переклад на рахунок в Приватбанку, номер рахунку (карти) надсилається смс-повідомленням після підтвердження замовлення нашим фахівцем.
Безготівковий розрахунок для юридичних осіб: оплата на розрахунковий рахунок, висилається рахунок-фактура (при оформленні замовлення з реєстрацією *)

Увага! Переконливе прохання, завжди повідомляйте про свої платежі (або смс-повідомленням, у Viber або звичайним дзвінком). Банк не завжди повідомляє нам відправника платежу, а анонімні транзакції неможливо ідентифікувати. Замовлення не буде відправлено до тих пір, поки не буде отримано підтвердження платежу (виняток – банк повідомляє прізвище відправника і вона разом із сумою збігається з одержувачем замовлення). Анонімні транзакції не прив’язуються до замовлень за жодних обставин, будь ласка, майте на увазі це.